Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renault Megane 1.5 dci euro 5

0 ЕУР

Се продава од: Caco 10 мај 23:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Караван
Марка
Renault
Модел
Megane
Se prodava reno megan 1.5 dci vo odlicna sostojba registirano so ful oprema klima navigacija telefon kopmplet zimski i letni gumi komplet napraven golem i mal servis mnogu ekonomicno vozilo godina proiz. 2011 uvezeno od svajcarija
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации