Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renault Megane -99

2 000 ЕУР

Се продава од: Bajram 08 авг. 18:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Караван
Марка
Renault
Модел
Megane
Renault Megane 1.9 dti 1999godina socuvan go prodavam ili zamenuvam so pomala kola itno
Leaflet
Кон почеток