Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renault Megane 1.5 DCI

2 400 ЕУР

Се продава од: Reno 17 апр. 20:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Седан
Марка
Renault
Модел
Megane
Se prodava reno megane so 1.5 DCI registriran do 14.07.2018 IMA 74 kW . IMA 4 letni I 4 zimski gumi broj za Kontakt : 071329910 cena
Leaflet
Кон почеток