Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Renault Megane 1.5dci 110ks 2009 Prvi Gazdi Avto St-Si

4 499 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto ST-SI 02 јан. 14:18 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Avto ST-SI

Avto ST-SI

21 Огласи во продавницата

Skoda Octavia 1.4 Ates plin Klimatronik Registrirano 2008 3 650 ЕУР
Audi A3 2.0TDI 140ks S-Line 2009 165.000km Novo 7 600 ЕУР
Audi A3 2.0 DSG F1 170ks S-line Registrirano 2007 6 399 ЕУР
Audi A4 1.9TDI 116ks Avant  Uvezeno CH 2006 4 499 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Renault
Модел
Megane
Renault Megane 1.5dci 110ks Euro5
Godina 2009 Neuvezuvan Prvi Gazdi
Full oprema Funkcionalno sve
Parking senzori
6 brzini
Cena 4499€
Tel 077 742 464
Voziloto e vo perfektna sostojba redovno servisirano i odrzavano kako novo povekje info na tel broj 077 742 464
Avto ST-SI
  Online
077742464


WhatsApp:
077742464
Leaflet
Avto ST-SI

Avto ST-SI

21 Огласи во продавницата
VW Golf V 2.0TDI 140ks DSG Sport 2006 Registriran 4 700 ЕУР
Opel Corsa 1.2 Benzin-Plin Euro 5 2012 Kako novo 4 799 ЕУР
Renault Espace 2.2Dci 150ks Avtomatik Registrirano 2 650 ЕУР
Ford Fiesta 1.25 Ates plin Registrirano 2007 Prvi Gazdi 2 850 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации