Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Renault Megane 1.5 diesel 2005 so tri vrati

2 500 ЕУР

Се продава од: Time 25 ноем. 20:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Renault
Модел
Megane
Се продава Renault Megane 1.5 diesel 3 врати 60kw 80 hp 2005 година направен комплетен сервис пред 1000км
Поседува:
-Нови предни гуми М+S
-Радио со Дисплеј
-Сензори за дожд
-АBS
-Клима
-Седиште со поднесување по висина
-Серво волан со поднесување
Удобна и прилагодлива за секој возач со мала потрошувачка.
Time
 
076610120
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации