Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Се продaва Renault Megane

1 900 ЕУР

Се продава од: Милена 08 септ. 21:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Локација
Свети Николе
Стил на каросерија
Купе
Марка
Renault
Модел
Megane
Се продава Renault Megane 1.5 DCI
Цена 1900 ЕУР, има простор за договор.
Милена
078251654
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации