Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

2700 EUR Se prodava Renault Megane II 2004 godina

2 700 ЕУР

Се продава од: Mario 22 ноем. 10:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Renault
Модел
Megane
Avtomobilot e vo top sostojba
1.9dci ,120hp,88kW
Prosecna potrosuvacka 5.4l/100km

▶Registriran do juli;
▶Nov akomulator;
▶Zimski i letni gumi;
▶Ambient light bojata se menuva so pomosh namobilna aplikacija;
▶Zatemneti stakla predni i zadni so napraven A test;
▶Tempomat;
▶Limiter;
▶2 polnaci za mobilen telefon;

Za poveke info: 076456321
Leaflet
Кон почеток