Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renault Megane 1.5 dci

2 475 ЕУР

2 750 ЕУР

Се продава од: Dime 15 јан. 14:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Renault
Модел
Megane
Renault megane 1.5 dci 74kw registriran do 6 mesec 2018. Servisiran pred tri meseci. Pet brzini, klima aluminiumski felni. Elektrika na prozori i retrovizori , podesuvanje na volan po visina , podesuvanje na sediste po visina
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации