Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renault Megane 1.9dci 120ks -04

2 099 ЕУР

Се продава од: Gligor 20 окт. 13:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Велес
Стил на каросерија
Седан
Марка
Renault
Модел
Megane
Prodavam Renault Megane 1.9dci 120ks proizveden 2004 god so realna kilometraza od 230000km, registriran do krajot na oktomvri ,voziloto e vo moja sopstvenost od 2012,od oprema poseduva;cetralno zakluzuvanje,klima,elektrika na prozori,elektrika na retrovizori,tempomat,komadi na volan,board computer.....itn
Leaflet
Кон почеток