Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Reno Modus - Avtomatski menuvach (Renault)

3 000 ЕУР

Се продава од: Alek 31 дек. 16:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Битола
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Renault
Модел
Modus
Продавам Рено Модус 2005 та.

Со Автоматски трип троник менувач.

Опрема:
- АС/клима уред
- Автоматски светла и бришачи
- додатни светла за во кривина
- магленки
- кожен волан и менувач
- висинско подесување на воланот, светлата и седиштата
- контроли за радиото до воанот
- 6 звучници (4 на вратите )
- ABS кочници
- ESP
- електрика на 4 те прозори
- централно заклучување
- електронско подесување на ретровизори
- задна деллива клупа која се поместува напред назад
- анкери за детски седишта - ISOFIX
- 6 воздушни перничиња
- алуминиумски фелни
- сервисирана редовно
Кон почеток