Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Renault Modus 1.2 75ks benzin plin facelift 2011 MT Auto

3 600 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 06 ноем. 09:28 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата

Renault Clio 1.5dci 70ks lux novo 2007 MT Auto 3 500 EUR
VW Golf 1.9tdi 105ks klimatronik nov 2006 MT Auto 4 800 EUR
Mitsubishi Colt 1.1 75ks 154000km 2008 MT Auto 3 300 EUR
Kia Soul 1.6crdi 128ks 168000km nov 2010 MT Auto 6 500 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Renault
Модел
Modus
renault modus grand dynamic 1.2 75 ks atest plin
- lux oprema -
- servisna kniska nova unikat - 2 klucevi
- 144000 km servisna kniska i sertifikat za km
- napomena: 100 % garancija za km -

- atest plinski ured 4l plin na 100 km
- koza
- klimatronik
- komandi na volan
- kozen servo volan so podesuvane
- radio so komandi na volan
- aux, telefon, bluetooth
- 8 zvucnici
- hrom elementi
- el na retrovizori
- nasloni za race
- halogenki za magla
- kolata ne e farbana ne e udirana prva boja
- moze da se proveri kade sakate vo sekoe vreme
- servisirana kompletno maslo kaisi podvozje
- servisna kniska i fakturi od servisi
- 100 % realni 150000 km moze proverka
- nema menuvani delovi, originalni farovi, stakla, stopovi
** potrosuvacka 4-5l/100 km
** perfekten motor stegnato podvozje
** eden edinstven sopstvenik
** kolata nema tocka na nea

-- uvezena od italija ....plateno davacki

-- bez zameni ---

076 877 333
facebook ** mt auto **
instagram: mtauto_ohrid
www.mt-auto.com
___________________________________
www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
 
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата
Renault Megane 1.5 DCI 110 ks lux nova 2010 MT Auto 5 700 EUR
Mini Cooper One 1.6 9ks 175.000km nov 2006 MT Auto 4 200 EUR
Peugeot 308 1.6 HDI 90ks 155.000km nova 2010 MT Auto 4 999 EUR
Kia Sportage 2.0crdi 140ks 4x4 koza 2007 MT Auto 6 700 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации