Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Renault Modus 1.2 benzin i plin -06 Avto M&S

2 850 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto M&S 22 јан. 11:45 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto M&S

Avto M&S

14 Огласи во продавницата

Opel Corsa 1.2 benzin 2008god Avto M&S 3 750 ЕУР
Ford Ka 1.3 benzin 2002god Avto M&S 1 550 ЕУР
Opel Astra 1.7 cdti 2008god Avto M&S 4 300 ЕУР
Peugeot 207 1.6 hdi -07 Avto M&S 3 450 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Renault
Модел
Modus
Prodavam Reno Modus 1.2 benzin/plin od 2006 godina!! Kolata e uvezena od Italija i e vo odlična sostojba!! So kompletna dopolnitelna oprema e i se funkcionira.. Mala potrosuvacka na gorivo.. 7L/100km plin!!!
Avto M&S
  Online
071354013
Avto M&S

Avto M&S

14 Огласи во продавницата
Seat Altea 1.6 benzin -06 Avto M&S 3 850 ЕУР
Peugeot 207 1.6 hdi -07 Avto M&S 3 450 ЕУР
Ford C-Max 1.6 tdci 2006god Avto M&S 3 250 ЕУР
Ford Ka 1.3 benzin 2002god Avto M&S 1 550 ЕУР
Кон почеток