Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renault Modus 1.2

2 700 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: SKENDEROVSKI 13 јан. 15:28 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Renault
Модел
Modus
• ABS
• AC
• Електрични прозорци: напред
• Ткаенина: антрацит сива / црвена, Шара
• Светло за магла
• Број на воздушни перничиња: 4
• Број на места: 5
• Внатрешен компјутер
• Паркинг сензори
• Серво управувач
• Далечинско централно заклучување
• Странично огледало: електрично склопливо
SKENDEROVSKI
Prodazba na polovni vozila uvezeni samo od germanija so sopstven prevoz. I prodazba na camci
Посетете ја нашата продавница
bul.Srbija br.4 Skopje / K.Voda do FK Cememtara Прикажи на мапата
072236816 / 070228608
https://skenderovski.com.mk
SKENDEROVSKI

SKENDEROVSKI

17 Огласи во продавницата
SEA RAY 195 SPORT KAKO NOV 19 500 ЕУР
FORD TRANSIT SHLEP 2009 8 000 ЕУР
Citroën Berlingo 1,6 HDi "Advance" 4 300 ЕУР
Peugeot 206 1.4 Benzin 2006 2 450 ЕУР
Кон почеток