Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renault R 18 so A-testiran plin -83

0 ЕУР

Се продава од: Velko 23 фев. 13:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Крушево
Стил на каросерија
Седан
Марка
Renault
Модел
R 18
Se prodava Renault 18 1983 god, so A-testiran plin, centralno zaklucuvanje, radio so CD, registrirano do 2021.
Cena po dogovor !!
Leaflet
Кон почеток