Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Renault R 18

1 000 ЕУР

Се продава од: Rexhep 01 авг. 10:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Неготино
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Renault
Модел
R 18
Dobro kola
Rexhep
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации