Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renault 4

Се продава од: Сашко 25 дек. 11:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Берово
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Renault
Модел
R 4
Се продава автомобил Renault 4. Произведена 1982 година. Цена по договор.
Сашко
075/404-258
Leaflet
Кон почеток