Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Renault Scenic 1.9

2 800 ЕУР

Се продава од: Goran 26 јул. 19:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Renault
Модел
Scenic
Avtomobilot e vo odlicna sostojba. Se prodava zaradi zaminuvanje vo stranstvo. Registracja i zelen karton do Dekemvri 2017.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации