Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renault Scenic 2.2 dizel -02

2 500 ЕУР

Се продава од: Lazar 28 ноем. 19:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Renault
Модел
Scenic
Kolata e vo odlicns sostojba
Leaflet
Кон почеток