Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renault Scenic 1.9 disel -01

1 800 ЕУР

Се продава од: Mustafa 08 мар. 10:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Renault
Модел
Scenic
Prodavam Renault Scenic 1.9 disel ful oprema so klima navigacija novi gumi nova turbina servisna kniska
Mustafa
070634149
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации