Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renault Scenic 1.9dci -05

3 790 ЕУР

Се продава од: Goce 24 дек. 14:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Renault
Модел
Scenic
Voziloto e uvezeno od Svajcarija vo perfektna sostojba so servisna kniska
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации