Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renault Scenic 1.5 dci 106 ks 2006 MK tabli

2 650 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Dragan Dooel 18 апр. 08:57 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Dragan Dooel

Dragan Dooel

18 Огласи во продавницата

Peugeot 308 1.6 hdi 109ks 2008 4 150 ЕУР
Ford Kuga 2.0 tdci 120ks 2015 11 900 ЕУР
NEW HOLLAND 80/50 PERFEKTEN 0 ЕУР
APRILIA PEGASO STRADA FACTORY 650 CC MK TABLI !!! 3 999 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Renault
Модел
Scenic
REGISTRIRANA DO 02.2022
SERVISIRANA UJLE FILTRI
REALNI 200 000 KM SERVISNA ISTORIJA
POTROSUVACKA 6L/100KM TESTIRANA
VO KOLATA NEMA DOPOLNITELNI SKRIENI TROSKOVI OSVEN NAFTA
PROVERKA KADE SAKATE PO VASA ZELBA

📲📲📲078 734 998📲📲📲
Dragan Dooel

Dragan Dooel

18 Огласи во продавницата
Opel Astra 1.7 cdi 110ks 2012 sports tourer 5 300 ЕУР
Opel Astra gtc 1.7 cdti 101ks 2007 sport 3 400 ЕУР
Peugeot 308 1.6 hdi 109ks 2008 4 150 ЕУР
NISSAN MICRA 1.4 BENZIN 90 KS 2006 GOD CABRIO !!! 3 550 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации