Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renault Megane Scenic

1 900 ЕУР

Се продава од: Nikola Вчера 16:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 4.070 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
FamilyBus
Марка
Renault
Модел
Scenic
Se prodava Renault Megane Scenic 2001god 1.9dci 75kw registrirano do 31.7.2020 so zelen karton cena 1900 ne e fixna moze i zamena tel 071355498
Leaflet
Кон почеток