Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renault Scenic -99

1 500 ЕУР

Се продава од: Ace 17 фев. 10:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Караван
Марка
Renault
Модел
Scenic
Возилото е во одлична состојба без никаква мана истото нее регистрирано последна регистрација важност до 15.12.2019 год.за кеш екстра попуст
Leaflet
Кон почеток