Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renault Scenic 1.9

2 300 ЕУР

Се продава од: Trajce 11 ноем. 15:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Renault
Модел
Scenic
Renault Megane Scenic 1.9 DCI
2000 godina
Za poveke informacii kontaktirajte me.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации