Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se prodava

2 500 ЕУР

Се продава од: Goce 15 окт. 03:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Ресен
Стил на каросерија
Седан
Марка
Renault
Модел
Scenic
Dizel ekonomicno 6 brzini 1.9 120 ks registrirano do 23.11.2020 Cena 2500 eu
076968638
Leaflet
Кон почеток