Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Renault Scenic Exclusive 1.5 DCi 2008

3 500 ЕУР

Се продава од: Boshko 25 ноем. 21:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Марка
Renault
Модел
Scenic
renault megane scenic 1,5 dci so noviot motor 106 ks facelift model od 2008 god sega uvezen od francija so mnogu oprema:
- clima
- servo volan
- airbags
- elektrika
- abs
- esp
- board computer
- senzor za dozd
- senzor za svetla
- tempomat
- centralno
- radio cd
- odlicni gumi michelin
- svetla za magla
- 195.000 km realni so garancija !

registriran do 11/2020
tel za kontakt : 075422708 boshko
Boshko
 
075422708
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации