Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

RENAULT SCENIC 1.9 DCI 6 BRZINI -07 G FULL OPREMA

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AVTOPLAC KIMBAR UVOZ NA POLOVNI AVTOMOBILI 23 јан. 18:41 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AVTOPLAC KIMBAR UVOZ NA POLOVNI AVTOMOBILI
OPEL MERIVA 1.7 CDTI  -05 FULL OPREMA PERFEKTNA 1 МКД
KIA PICANTO 1.0 BENZIN -08 FULL OPREMA NOVA 0 ЕУР
OPEL CORSA 1.3 CDTI REDIZAJN FULL OPREMA -05 0 ЕУР
CITROEN C5 2 0 HDI -09 EKSLUZIV MODEL ODLICNA 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Renault
Модел
Scenic
↗️↗️NOVO↗️↗️ VO AVTOPLAC KIMBAR NOV UVOZ↗️↗️↗️ RENAULT MEGANE CSENIC 2007 GODINA 1.9 DCI 6 BRZINI EKSLUZIV. KOLATA E SO FUL OPREMA MAKSIMALNO SOCUVANA REALNA KILOMETRAZA 2 FABRICKI KARTICI. BEZ NIKAKVA MANA. PANORAMA 2 ZONSKI KLIMATRONIK ORGINAL ALUMINSKI BANDASI I MNOGU DRUGO OPREMA. PLATENO SE DO REGISTRACIJA. MOZETE DA SI JA KUPITE I PREKU LIZING KOMPANIJA SO NISKA MESECNA RATA. GOLEM IZBOR NA POLOVNI AVTOMOBILI SO REALNI CENI NA PAZAROT. LOKACIJA NASELBA MADZARI ___TERMO___ UL BLAGOJA STEVKOVSKI BR 20. SKOPJE. POVELETE VE OCEKUVAME. ☎️☎️☎️☎️☎️ 078 931 732 VOZILO OD NASIOT AVTOPLAC I PREKU LIZING KOMPANIJA SO NISKA MESECNA RATA. SEKOJ RABOTEN DEN OD 09 CASOT DO 17 CASOT POVELETE VE OCEKUVAME. RASPOLAGAME I SO DRUGI VIDOVI NA
AVTOMOBILI*****
GOLF 3,4,5,6
-PASSAT 3,4,5,6
-POLO 1.4TDI,1.9TDI
-SEAT,ALTEA,ALHAMBRA,IBIZA,LEON,TOLEDO
OPEL,ASTRA,CORSA,FRONTERA,ZAFIRA,VEKTRA
-FIAT,PUNTO,BRAVA,BRAVO,STILO
-PIKAP
-RENAULT,CLIO,KANGO,MEGANE
-AUDI,A2,A3,A4
-JEEP
-VOLVO S40,S60
-MERCEDES A170,160,E200,220,270,C200,220,270
-PEUGEOT,PEZO,206,207,307
-TOYOTA,AVENSIS,COROLA,YARIS,RAV4 I MNOGI DRUGI VOZILA.
AVTOPLAC KIMBAR UVOZ NA POLOVNI AVTOMOBILI
078931732
Leaflet
AVTOPLAC KIMBAR UVOZ NA POLOVNI AVTOMOBILI
KIA CEED 1.4 BENZ FUL OPREMA 2009 GOD NOVA KOLA 1 ЕУР
VW GOLF 5 2007 GOD 1 9 TDI 66 KV 90 KS FUL  OPREMA EXTRA 1 ЕУР
SEAT IBIZA 1.4 MPI BENZ  -04 FULL OPREMA EXTRA 0 ЕУР
OPEL CORSA 1.2 BENZIN NA LANCE -03 ODLICNA 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации