Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renault Scenic 1.9dci 131ks -06

0 ЕУР

Се продава од: Zuki 07 мар. 22:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Renault
Модел
Scenic
Renault Scenic 2006 godina uvezena od svajcaria
Pominati : okolu 180 iljadi km so servisna kniska
1.9 dizel motor
131 ps
6 brzini
-KLIMATRONIK
-BORD COMPUTER
-START&STOP OPCIA
-ELEKTRICNI STAKLA
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
-CD CHARGER SO 6 DISC
-VOLAN SO DUGMI
-ABS
-AIRBAG
-ZAVESI
-CENTRALNA BRAVA SO DALINSKI
-2 ORIGINALNI KODIRANI KLUCA
-SERVISNA KNISHKA
REGISTRIRAN DO 11 MESECI 2016
Mozna e i zamena prednost vw, audi, mercedes, bmw ..
VIBER/WHATSAPP/JAVI SE (070 52 33 33)
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации