Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renault Senic -03

2 200 ЕУР

Се продава од: Dimce 20 јун. 18:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Renault
Модел
Scenic
Se prodava Reno scenic 2003 so pominati realni 274000 km. Voziloto e kupeno vo mk I redovno servisirano, motorot raboti mn dobro nema skrieni Mani. Voziloto ne e udirano nitu farbano sto se gleda I na slikite, osven grebnatina na levoto krilo. Cena po dog.
Leaflet
Кон почеток