Македонски | Shqip | English |

RENAULT SCENIC 1.9 DCI/1870 ccm/96 kw/130 ks

Оглас од претпријатие. Се продава од: SKENDEROVSKI 01 јул. 08:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 6.850 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 200 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 130 000 - 139 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Кисела Вода, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Renault
Модел: Scenic
RENAULT SCENIC 1.9 DCI
1870 ccm/96 kw/130 ks
- Централна брава
-Дигитална клима
- Кожен волан
- Електрика на стакла
- CD радио
- Електрика на ретровизори
- 6 воздушни перничиња
- Серво управувач
- ABS кочници
- Обртомер
- Кодиран клуч
- Далечинско заклучување
- Темни стакла
- Металик боја
- Сервисна книшка оригинал
-Увоз од Германија
Поминати километри: 140000
Година на производство: 2006
Цена: 3200 EUR
Контакт: Миле 070 228 608; Тони 070 33 06 33
Нема посетени огласи
Кон почеток