Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renault Megane Scenic 1.9 7 sedista

2 000 ЕУР

Се продава од: Fredi Shalamanov 01 авг. 15:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Седан
Марка
Renault
Модел
Scenic
Возилото е во одлична состојба, регистрирано е до 25.07.2020. Има нови 4 гуми, нов акумулатор.
Fredi Shalamanov
075427535
Leaflet
Кон почеток