Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

RENAULT SCENIC -01

4 300 ЕУР

Се продава од: ITNO, ITNO, ITNO^ RENAULT^ 09 фев. 16:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Тетово
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Renault
Модел
Scenic
KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA, SERVISIRANA, REGISTRACIJA CELA GODINA, JEEP 4x4, FULL OPREMA, NOVI GUMI, KLIMA, MOZE I ZAMENA SO POMALA KOLA SO VASA DOPLATA.
ITNO, ITNO, ITNO^ RENAULT^
075226551 , 071298713
Leaflet
Кон почеток