Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renault Twing 1.2 -11 Redizajn full oprema ch ch

Се продава од: twingo 19 јун. 19:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Купе
Марка
Renault
Модел
Twingo
Renault Twing 1.2 2011 Redizajn so full oprema uvezeno od ch 🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭 90.000 km so servisna kniska proverka kaj sakate sega napraven servis novi gumi ekstra cena za kessss Tel 070233978
Leaflet
Кон почеток