Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renault Twingo -10

3 200 ЕУР

Се продава од: Ivana 11 дек. 21:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 6.850 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Smallcar
Марка
Renault
Модел
Twingo
Се продава Renault Twingo 1.2

Извозени километри:143.000 km
Прв газда со сите документи од кога е купена во Република Германија и возена таму
па се до денеска.
Сервисна книшка во прилог.
Нови гуми.
Платено се до регистрација на македонски таблички.
Достапни два клучеви.
Grune plakette 4.
Потрошувачка на гориво бензин:
- отворен пат 4.6l/100km
- градско возење 6.2 l/100km
- комбинирано возење 5.5 l/100km

Контакт телефон : + 389 75 870 152 - Ивана

Цена : 3.200 Euro
Цената е веќе намалена!
Кон почеток