Македонски | Shqip | English |

Renault Twingo -02

Се продава од: goran 12 апр. 18:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2002
Менувач: Рачен
Километража: 120 000 - 129 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Гази Баба, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Renault
Модел: Twingo
kolata e vo odlicna sostojba vredi da se pogledne,plateni se site davacki do registracija,oprema ima klima abs servo elektrika centralno i dr za podetalni informacii javete se na tel 070 592 606
Нема посетени огласи
Кон почеток