Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renault Twingo -97

1 250 ЕУР

Се продава од: Dejan 08 авг. 16:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Штип
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Renault
Модел
Twingo
1250 evra
Cenata ne e fiksna
Leaflet
Кон почеток