Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renault Twizy ELEKTRIC-ENERGY

5 000 ЕУР

7 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: KINI KARS Automobile Karpos-4 29 апр. 12:46 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
KINI KARS Automobile Karpos-4
VW Golf 6 1.6 tdi 2011 7 500 EUR
Seat Leon 1.6 tdi 2011 6 200 EUR
Mercedes-Benz C180 benzin AMG 0 EUR
Se izdava nov nevseluvan stan vo Vlae 220 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Renault
Модел
Twizy
RENAULT-TWIZY-ELEKTRIC-ENERGY
GODINA PROIZVODSTVO-2012
POMINATO KILOMETRI-16.000
SILA MOTOR-08kw/13ks
MESTO ZA SEDENJE-2
REGISTACIJA CELA GODINA
SO EDNO POLNENJE POMINUVA-80km
EDNO POLNENJE IZNESUVA-100 denari
MAX BRZINA-80km/h
ZA LJUBITELI I CENITELI
CENA: 5000 €
KINI KARS Automobile Karpos-4
Кога станува збор за опремен и одлично функционален автомобил, од Јануари месец 2018 година за тоа веќе нема дилема каде може да најдете токму таков автомобил. Кини Карс Скопје има навистина голем избор на автомобили, согласно Вашите желби и потреби Кини Карс Скопје најчесто продава половни коли, а според цената ги задоволува барањата на сите клиенти, бидејќи токму на нивниот плац има и поевтини автомбили, а и луксузни автомобили за кои секако цената е повисока. Сопственикот на Кини Карс сите свои автомобили со кои располага, ги има објавено на сајтот на Пазар3, а огласите ги содржат сите карактеристики и точни информации за конкретниот автомобил, за што секако доколку заинтересираните клиенти би имале и дополнителни прашања може да му се обратат за да ги добијат сите информации до кои сакаат да стигнат, пред да го купат автомобилот. Колите во Кини Карс се најчесто увезени, а секогаш со направен сервис, за да се утврди исправноста на автомобилот. Иако автомобилите се увезени, истите се регистрирани, за што новиот сопственик би добил и документација. Исто така многу често се ставени на продажба со дополнителен комплет од гуми, зимски или летни. На плацот на Кини Карс може да се најдат и мотори, а и електрични возила за сите љубители на истите. Електричните возила се популарни од неколку причини и тоа: - значително намалување на локалното загадување на воздухот, - намалено испуштање на стакленичките гасови од вградениот извор на енергија, - и помала зависност од странската нафта. На плацот на Кини Карс се продаваат автомобили од различни производители и најразлични марки, ова не е плац кој нуди коли од еден бренд Сите марки на Volkswagen, Seat, BMW, Porche, Audi, Renault и други марки кои не се спомнати, а може да се најдат на плацот на Кини Карс. Дефинирајте го буџетот за Вашиот идеален автомобил,посетете го плацот на Кини Карс каде што сигурно го најдете Вашиот посакуван автомобил.
Посетете ја нашата продавница
ул. Никола Парапунов бр. 1 Прикажи на мапата
078359799
https://www.facebook.com/KINI-KARS-Automobile-Karpos-4-Skopje-338506253377561/?ref=page_internal
KINI KARS Automobile Karpos-4
078359799
Leaflet
KINI KARS Automobile Karpos-4
Se izdava nov nevseluvan stan vo Vlae 220 EUR
Mercedes-Benz C180 benzin AMG 0 EUR
BMW 530d 2013 21 500 EUR
VW Golf 6 1.6 tdi 2011 7 500 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации