Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Rover Maestro

0 МКД

Се продава од: Dragan Вчера 21:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Rover
Се продава добро зачуван Ровер Маестро 2.0 дизел
не возена такси, прв газда
цена по договор
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации