Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Rover 200 dizel prv gazda mozna zamena

1 350 ЕУР

Се продава од: Cele 09 мар. 07:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Rover
Модел
200
Servis napraven kompleten pred 500 km.
Smeneto ulje so site filtri.
Kaishi rebrast i klinest.
Zategachi i vodna pumpa.
Prednica kamen. Nikad ne udiran nikad ne farban.
Registriran do avgust. Garaziran od koga e kupen.
Roverot e mnogu sochuvan. Mozna zamena. Dajte ponuda.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации