Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Rover 214 benzin extra vozilo

1 750 ЕУР

Се продава од: Дејан 23 дек. 18:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Виница
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Rover
Модел
214
Се продава возило Ровер 214 1998год.
-Постојано гаражирана;
- бензин (никогаш нема инсталирано плин);
- Купена е од Мак кар Скопје - не е увезувана од странство;
реална километража 189 000 -проверете каде сакате по ваша желба;
Возилото е многу зачувано и е во одлична состојба.
Редовно е сервисирано и одржувано. Регистрирано е до ноември 2020год.
со него има четири нови зимски гуми и четири летни гуми,со два пара бандаши.
контакт: 078817349 - Дејан
Дејан
078817349
Leaflet
Кон почеток