Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ROVER 220sdi 63kw

800 ЕУР

Се продава од: Ѓорге Илиев 09 дек. 20:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Валандово
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Rover
Модел
220
220sdi
Ѓорге Илиев
070347507
Leaflet
Кон почеток