Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Rover 25 -00

1 300 ЕУР

Се продава од: Dejana 05 окт. 12:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Rover
Модел
25
Prodavam rover25
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации