Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Rover 25

0 ЕУР

Се продава од: Rover 13 авг. 23:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Rover
Модел
25
Се продава многу зачуван ROVER 1.4 Бензин
160000км поминати...со нови гуми....комплетен ремонт пред една година
ЦЕНА по договор
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации