Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Rover 620 sdi

850 ЕУР

Се продава од: Nenad Вчера 18:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Пробиштип
Стил на каросерија
Седан
Марка
Rover
Модел
620
Se prodava Rover 620 sdi
Leaflet
Кон почеток