Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se prodava saab vo mnogu dobra sostojba

2 200 ЕУР

Се продава од: Todor Atanasov 04 окт. 16:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Марка
Saab
Модел
9-3
Se prodava saab 2.2 dti moze i zamena so motor vo dobra sostojba na bugarski ili nasi tabli samo coper ne so moja ili vasa doplata
Todor Atanasov
070346671
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации