Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SAAB 1.9TID

1 600 ЕУР

Се продава од: Vase 11 јан. 13:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Валандово
Стил на каросерија
Седан
Марка
Saab
Модел
9-3
Saab 1.9tid vo odlicna sostojba sportski amortizeri 17ki bandazi moze i zamena
Leaflet
Кон почеток