Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Seat Alhambra 1.9 TDI cela ili na delovi

700 ЕУР

Се продава од: Stevo 04 авг. 03:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кичево
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Seat
Модел
Alhambra
Na kolata novi delovi se
Turbo
Motor
Auspluci (smeneti)
Zglobovi
7 sedista
I drugi novi delovi
Poveke info na
070346094
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации