Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

SEAT ALHAMBRA SARAN

3 300 ЕУР

Се продава од: Александар 24 септ. 18:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Seat
Модел
Alhambra
Возилото е во одлична состојба
Александар
076483081
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации