Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Seat Alhambra

3 100 ЕУР

3 800 ЕУР

Се продава од: Анде 15 јан. 10:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Велес
Стил на каросерија
Караван
Марка
Seat
Модел
Alhambra
Се продава Seat Alhambra добро сочувана
Анде
070804313
Leaflet
Кон почеток