Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SEAT ALTEA 1.9 TDI.77 kw-105 ks.2006 g.FUL OPREMA

4 000 ЕУР

Се продава од: .... Вчера 18:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Seat
Модел
Altea
SEAT ALTEA 1.9 TDI. 77 KW ILI 105 KS
PROIZVEDENA KRAJ NA 2006 god.
VO PERFEKTNA SOSTOJBA SO MNOGU OPREMA - FUL OPREMA
SERVISIRANA I REGISTRIRANA.PO KOLATA NEMA ZA ULAGANJE NITU DENAR SAMO PALI-VOZI
ODGOVARA I ZA VOZACI POCETNICI
CENATA E FIXSNA 4000 e
Bes drugi predlozi.
Leaflet
Кон почеток